Sayfa Yükleniyor...

Arabanıza monte edildiği anda size

fayda sağlamaya başlar

Otomotiv

Araba Camı Filmi

 

Solar Gard otomotiv cam filmi, sürüşünüzü daha iyi hale getiren ve aracınızın değerini artıran bir yatırımdır! Solar Gard konfor, tarz ve solar koruma sağlayarak size daha iyi bir sürüş sunar ve arabanızda harika görünmenizi sağlar. Ayrıca aşağıdaki avantajları vardır:

 

⇢ Döşeme ve donanımın korunması

⇢ Daha az sıcaklık ve güneş parıltısı

⇢ Daha fazla konfor

⇢ Dengeli sıcaklık

⇢ Daha az enerji gereksinimi

⇢ Daha uzun HVAC (Isıtma, Havalandırma, İklimlendirme) ömrü

⇢ Daha fazla mahremiyet

⇢ Daha estetik bir görüntü

 

Daha Serin bir Sürüş

Solar Gard cam filmleri, toplam güneş enerjisinin %61’ine kadarını engelleyecek şekilde tasarlanmıştır; böylece arabanızı daha serin tutar ve klima ihtiyacını azaltır. Ayrıca Solar Gard rahatsız edici güneş parıltısının kesilmesine yardımcı olur ve güneşli günlerdeki yoğun kızgınlıkları ve gece görmeyi engelleyen farların etkisini azaltır.

 

İç Kısmı Korur

Solar Gard otomobilinizin güneş kremi gibidir; tüm ultraviyole ışınlarının %99’una kadarını engeller. Solar Gard otomotiv cam filmleri derilerin, plastiklerin ve kumaşların erken renk kaybetmesini ve solmasını önleyerek yatırımınızı korur.

 

Güneşten Korunma

Solar Gard, UVA ve UVB ultraviyole ışınlarına karşı kalkan işlevi görür. Amerikan Dermatoloji Akademisi’ne göre araba sürme süresi ile sol elde cilt kanseri oluşması durumu arasında doğrudan bir ilişki vardır. Tüm cilt kanseri çeşitleri, korumasız cildin güneşe maruz kalmasıyla birlikte artış gösterse de sürücüler arasında özellikle yaygın olan cilt kanseri çeşidi, güneşe yoğun ve aralıklı olarak maruz kalmaktan kaynaklanan ve daha yaygın olarak görülen melanom çeşidinden ziyade güneşe kümülatif olarak maruz kalmaktan kaynaklanan bir melanom biçimidir.

 

Görünüşü Daha iyi Hale Getirir

Tüm Solar Gard filmleri, araba veya kamyonların dış kısmına uygun olacak şekilde çeşitli renk ve ton seçeneklerine sahiptir. Film ne kadar koyu olursa mahremiyetiniz o kadar artar; ancak cam filmiyle ilgili bulunduğunuz yerdeki kanunları kontrol ediniz ve bu kanunlara uyunuz.

SOLAR GARD NEDİR?

CAM FİLMİNİN EVİNİZE FAYDALARI

DENEME SÜRÜŞÜ İÇİN CAM FİLMİ

0 242 311 77 78 (Pbx)