Sayfa Yükleniyor...

Aracınız için Clearshield koruması hakkında bilmek istediğiniz her şey

Otomotiv

Sıkça Sorulan Sorular

 

Clearshield gerçekten taş parçalarının arabamın önünü çizmesini önler mi?

Evet. Yapımında kullanılan malzeme, aslen pervaneli uçakların ve rotor kanatlarının ön kenarlarını taş sıyrıklarından korumak için tasarlanmıştır. Aracınızın boyasını korumak, neredeyse ses hızında hareket eden pervaneli uçağı korumaktan çok daha kolay bir iştir.

 

Clearshield’in bittiği çizgiyi görebilir miyim?

Filmin bittiği yerde hafiften görünen bir çizgi vardır; ancak bu çizgiye üç alternatif vardır: Kaput koruma kalkanı, kaput kılıfı veya taş parçaları. Bunların hepsi boya koruma filminden daha görünürdür.

 

Film uygulandıktan sonra arabanın üzerinde olduğunun fark edilmesi ne kadar zordur?

Bu madde %99.5 oranında şeffaftır. Düz beyaz renkten daha oyu olan hiçbir renk üzerinde filmi göremezsiniz. Düz beyaz renkte olan bir arabada film renginin %0.5’ini görebilirsiniz; ancak kısa bir mesafede “görünmezdir”.

 

Ne kadar kalır? Ne zaman değiştirmem gerekir?

Ürünümüz 5 yıl garantilidir.

 

Clearshield nasıl monte edilir?

ComputerCut® makinemizi, plastiği arabanızın çeşitli kısımlarına uyacak şekilde tasarlayarak keser. Bu parçalar daha sonra cam filmine oldukça benzer bir şekilde aracınıza monte edilir. Clearshield parçaları ve boyalı yüzey daha sonra bir solüsyonla ıslatılır ve film tam olarak olması gereken konuma götürülür. Daha sonra fazla gelen solüsyon çekilir; film kurudukça arabanıza yapışır.

 

Arabamın film altında kalan yerlerdeki boyası, diğer yerlerindeki boyadan farklı şekilde mi solar?

Hayır. Bu madde, plastiğin güneşin UV ışınlarına reaksiyon göstermesini engelleyen bir inhibitör içerir; fakat bu, UV ışınlarının plastiği geçerek boyanıza ulaşmasını engellemez.

 

Clearshield çıkarılabilir mi?

Evet. Kolayca çıkarılabilir ve boyaya zarar vermez. Filmi çıkarmak için bir ısı tabancası veya saç kurutma makinesi kullanarak aracınızın üzerindeki Clearshield’i yaklaşık 150° ısıtmanız gerekir. Bir köşeden başlayınız ve filmi parmağınızla yavaşça kaldırınız. Filmin ele gelecek kadar bir kısmını araçtan ayırdığınızca ısı kaynağının hemen arkasından filmi yavaşça çekiniz. Film boyadan kolayca ayrılacaktır ve geride iz bırakmayacaktır.

SOLAR GARD NEDİR?

CAM FİLMİNİN EVİNİZE FAYDALARI

DENEME SÜRÜŞÜ İÇİN CAM FİLMİ

0 242 311 77 78 (Pbx)