Sayfa Yükleniyor...

Clearshield, boya yüzeylerini korumak için kullanılan diğer tüm yöntemlerden farklıdır

Otomotiv

Boya Koruma Filmi

 

Yeni aracınız, ilk bindiğiniz andan itibaren hasar görmeye açıktır. Aracınızın boyasını korumaya yönelik geleneksel yöntemler aslında daha fazla hasara yol açabilmektedir; kötü bir görüntüye yol açarlar ve korumak istediğiniz renk canlılığını önlerler.

 

Solar Gard Clearshield, otomotiv boya yüzeyi korumada en ileri düzey yöntemi sunar. Neredeyse ayırt edilemeyen bu koruyucu üretan film mucur, moloz, taş, yol tuzu ve hatta böcekler gibi günlük zararlı yol tehlikelerinden gelebilecek etkilere karşı koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Clearshield kaput, aynalar ve çamurluklar gibi zedelenmeye en çok meyilli olan yüzeylere eldiven gibi oturur; diğer koruma ürünleri gibi delik açmaya veya özel tutturaçlara gerek duymaz. Böylece siz Clearhield’in orada olduğunun farkına bile varmazken, o aracınızı pahalıya mal olan sıyrık ve çiziklere karşı korumak için sürekli olarak yoğun çalışma içerisindedir. En iyisi de Clearshield’in 5 yıllık garantisinin olması ve özel bir bakım gerektirmemesidir; her zaman yaptığınız gibi temizlemeniz, yıkamanız ve waxlamanız yeterlidir.

 

Clearshield’le aracınızın boya yüzeyini bugün korumaya başlatın; size en yakın Clearshield profesyoneline ulaşmak için bayi bulucumuzu ziyaret edin.

SOLAR GARD NEDİR?

CAM FİLMİNİN EVİNİZE FAYDALARI

DENEME SÜRÜŞÜ İÇİN CAM FİLMİ

0 242 311 77 78 (Pbx)