Sayfa Yükleniyor...

Cam filmi arabanıza monte edildiğinde güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarının %99’undan fazlasını engeller

Otomotiv

Dermatolojistler için;

 

Birikmiş UV maruziyetinin zararlı etkilerini herkesten fazla sizler fark edersiniz. Ancak bilemeyeceğiniz bir şey var; o da hastalarınızın işyerlerinin büyük bir risk faktörü olduğudur. Siz de biliyorsunuz ki ABD’deki araba camlarının %90’ı minimal düzeyde UVA koruması sağlamaktadır.

 

Solar Gard, tek bir uygulamayla, yani solar kontrollü cam filmiyle yıl boyunca UVA ve UVB’ye karşı koruma sağlayan bir çözüm sunar. Cilt Kanseri Vakfı’nın tavsiye ettiği çeşitli Solar Gard pencere filmlerinin otomobillere uygulanması sayesinde zararlı UVA ve UVB ışınlarının %99’u engellenir ve hastalarınız bu ışınlara maruz kalmaz.

 

Her devletin farklı cam filmi kanunları olduğundan dolayı farklı renk çeşitleri mevcuttur. Bunlar neredeyse görünmez koyuluktaki camlar ile koyu cam filmleri arasında değişiklik göstermektedir; ancak tamamı geniş çaplı koruma sağlamaktadır.

 

Ayrıca, çoğu ülkede, cilt kanseri riski nispeten yüksek olanlar ve UV’ye maruz kalmakla kötüleşen sağlık koşullarına sahip kişiler için araç camlarına medikal amaçlı film uygulanmasına izin verilmektedir.

 

Hastalarınızı yönlendirebileceğiniz bir yerel şube bulmak için Solar Gard Antalya ile iletişime geçiniz.

SOLAR GARD NEDİR?

CAM FİLMİNİN EVİNİZE FAYDALARI

DENEME SÜRÜŞÜ İÇİN CAM FİLMİ

0 242 311 77 78 (Pbx)