Sayfa Yükleniyor...

Solar Gard cam filmleri 285 oranında ve hatta daha yüksek oranlarda bir SPF’ye sahiptir; bu onları cildinizin korunması için ideal çözüm haline getirir

Otomotiv

Sürüş Esnasında Cildinizi Koruyun

 

Ortalama bir Amerikalı çalışan, her yıl arabasıyla işe gidip gelerek yılın bir haftasını arabada harcıyor (ABD Sayım bürosu). Çoğu insan, otomobillerindeki camın kendilerini yalnızca güneş yanığına sebep olan UVB ışınlarından koruduğunun farkında değildir. Yan camların yalnızca %10’u, yaşlanmaya ve cilt kanserine sebep olan UVA’ya karşı koruma sağlar. UVA’ya kümülatif olarak maruz kalmak cilt kanseriyle, erken yaşlanmayla ve hatta kataraktla doğrudan bağlantılıdır.

 

Solar Gard cam filmleri hem UVA hem de UVB ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlar.

 

Amerikan Dermatoloji Akademisi’ne göre otomobil sürmekle harcanan zaman ile vücudun sol tarafında cilt kanserinin ortaya çıkması durumu arasında doğrudan bir bağlantı vardır. Tüm cilt kanseri çeşitleri, korumasız cildin güneşe maruz kalmasıyla birlikte artış gösterse de sürücüler arasında özellikle yaygın olan cilt kanseri çeşidi, güneşe yoğun ve aralıklı olarak maruz kalmaktan kaynaklanan ve daha yaygın olarak görülen melanom çeşidinden ziyade güneşe kümülatif olarak maruz kalmaktan kaynaklanan bir melanom biçimidir.

 

Solar Gard cam filmleri, tek bir ürün içerisinde çeşitli avantajlar sağlar:

 

⇢ Zararlı UV ışınlarına karşı koruma

⇢ %30’a varan enerji tasarrufu

⇢ Kırılma durumunda cam dağılmalarına karşı koruma

⇢ Hırsızlıklara karşı caydırıcı

⇢ Daha iyi bir görünüm ve mahremiyet

⇢ İçerde daha fazla konfor

⇢ Solar Gard filmleri, Cilt Kanseri Vakfı tarafından tavsiye edilmektedir

 

Onaylı Solar Gard filmlerinin listesine ulaşmak için burayı tıklatın.

 

Her devletin araba camı filmi konusunda farklı kanunları vardır; bizde cam filmi renkleri konusunda çok sayıda seçenek mevcuttur ve bunların tamamı UVA ve UVB koruması sağlar.

 

SOLAR GARD NEDİR?

CAM FİLMİNİN EVİNİZE FAYDALARI

DENEME SÜRÜŞÜ İÇİN CAM FİLMİ

0 242 311 77 78 (Pbx)