Sayfa Yükleniyor...

Ofis, konut ve otomobiller için cam filminin kaynağıyız

Hakkımızda

Gizlilik Politikamız

 

Saint-Gobain Solar Gard LLC'nin (ilerleyen kısımlarda Solar Gard olarak anılmaktadır) web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size bu hizmeti aşağıdaki koşullar dahilinde sunuyoruz. Solar Gard’ın web sitesinde gezinerek bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

 

Gizlilik

SGSG gizliliğinizi korumaya ve sizden edindiğimiz kişisel bilgileri özen ve saygıyla yönetmeye önem verir. Bu web sitesine erişen kullanıcılardan toplanan kişisel veriler, yalnızca sitenin işlevselliğini artırmak amacıyla kullanılacaktır. Web sitemizde sunmayı tercih ettiğiniz bilgileri, taleplerinize yanıt vermek, gelecekteki bilgileri isteğe göre uyarlamak, web sitemizi geliştirmek ve sizinle profesyonel bir şekilde iletişim kurmak amacıyla saklıyoruz ve kullanıyoruz.

 

SGSG, bizlere sunduğunuz bilgileri şirketimiz dışındaki hiç kimseyle paylaşmaz, hiç kimseye satmaz ve ifşa etmez. Solar Gard’ın web sitesinde gizliliğiniz konusunda endişeleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçerek bunu tam olarak açıklayınız; böyle bir durumda, bu sorunu çözmek için hızlı bir çalışma gerçekleştiririz.

 

İçerik

SGSG, bu web sitesinin içeriğinin doğru ve güncel olmasını temin etmek için gerekli tüm çabayı göstermektedir; ancak içeriğin tam gerçekliğini garanti edemez. Solar Gard, her ne şekilde olursa olsun hatalar ve yanlış anlamalar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin içeriği, önceden tebliğ edilmeksizin değiştirilebilir.

 

Telif Hakkı

Metin, grafikler, logolar, buton ikonları, görüntüler, ses klipleri, dijital indirmeler ve veri derlemeleri dahil bu sitede bulunan tüm içerikler SGSG’nin mülkiyetindedir ve Amerika Birleşik Devletleri ve uluslararası telif hakları kanunları kapsamında korunmaktadır. Site içeriğinin yetki olmaksızın indirilmesi (özel olarak başlıklandırılmış pdf dosyaları ve diğer indirilebilir dosyalar haricindeki her şey) yasaktır ve yasal işleme tabidir.

 

Markalar

Solar Gard, Solar Gard, Armorcoat, Panorama, Hilite, ComputerCut, Clearshield ve Quantum; Solar Gard’ın markaları veya ticari unvanlarıdır. Bu markalar veya ticari unvanlar, müşterilerde kafa karışıklığına sebep olacak şekilde veya Solar Gard’ı küçümseyecek veya itibarına zarar verecek şekilde, Solar Gard’ın olmayan herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak kullanılamaz. Bu sitede olup da Solar Gard’a ait olmayan diğer tüm markalar, kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

 

Lisans ve Siteye Erişim

SGSG, bu siteye erişmeniz ve bu siteyi kişisel olarak kullanmanız için ve SGSG’nin açık yazılı olayı olmaksızın sitenin herhangi bir kısmında değişiklik yapmamanız için size sınırlı lisans verir. Telif hakkı, marka ve diğer mülki tebliğler silinmeksizin veya değiştirilmeksizin bayiler ve distribütörler, kendi işletmelerini desteklemek amaçlı belirli dosyaları ve formları indirebilirler. Bu site üzerindeki materyallerin başka amaçlarla değiştirilmesi veya kullanılması, SGSG’nin yasal haklarını ihlal eder. Solar Gard’ın adının veya markalarının geçtiği meta etiketler veya diğer türden “gizli metinler” kullanılamaz. Her türlü yetkisiz kullanım, Solar Gard tarafından verilen izin veya lisansı geçersiz kılar. SGSG’nin ana sayfasına giden bir hiperlink oluşturmanız için sizlere sınırlı ve geri alınabilir olan ve yalnızca size ait olmayan bir hak verir; ancak bu link, SGSG’yi, ürünlerini veya hizmetlerini yanlış, yanıltıcı, küçük düşürücü veya hakaret içeren bir biçimde sergileyemez.

 

Diğer Hükümler

SGSG, yalnızca kendi ürettiği ürünler için garanti verir ve bağımsız bayiler tarafından gerçekleştirilen hizmetlerle alakalı herhangi bir sorumluluk üstlenmez

 

SOLAR GARD NEDİR?

CAM FİLMİNİN EVİNİZE FAYDALARI

DENEME SÜRÜŞÜ İÇİN CAM FİLMİ

0 242 311 77 78 (Pbx)