Sayfa Yükleniyor...

Sadece bir ürün kaynağı olmanın ötesindeyiz,

bir uzmanlık kaynağıyız

Hakkımızda

Solar Gard artık ENERGY STAR® Ortağı

 

Solar Gard, ABD Çevresel Koruma Ajansı / ABD Enerji Departmanı ENERGY STAR® Programı’nın ortağı olmuştur. Bu ortaklık sayesinde Solar Gard, ENERGY STAR’ın Ev Enerjisi Danışmanı, Enerji Portföyü Yöneticisi ve Finansal Değer Hesaplayıcısı gibi evlere ve işletmelere yönelik çok sayıdaki araçlarını kullanarak, enerji tasarrufu sağlayan Solar Gard®, Solar Gard Armorcoat® ve Panorama® ürünlerini tanıtma ve ön plana çıkarma şansı bulmuştur.

 

Solar Gard tarafından tüm dünyada tedarik edilen Solar Gard, Solar Gard Armorcoat ve Panorama cam filmi ürünleri, ev ve işletme sahiplerinin enerji kullanımını ve masraflarını azaltmalarını sağlayan önemli araçlardır ve işletme sahiplerinin binaları için Energy Star Etiketi almalarına doğru bir adım atmalarına yardımcı olur; ayrıca ABD Yeşil Bina Konseyi aracılığıyla LEED kredileri alma gibi diğer programlara da katılmalarına yardımcı olur.

 

ENERGY STAR, işletmeniz için başarılı bir enerji yönetimi stratejisi uygulamada ve evinizde enerji ve paradan tasarruf etmede ihtiyaç duyduğunuz kaynaklara erişiminizi sağlar. Teknik danışmanlık, tedarik politikaları, en iyi uygulama gösterimleri, iletişim kaynakları ve ödüller, kuruluşunuzun bir çevre temsilcisi olarak diğerlerinden ayrılmasına yardımcı olacaktır. Ev sahipleri için ENERGY STAR web sitesi, masrafların azalması ve öngörülen tasarruflar dahil olmak üzere enerji tasarrufu olanaklarına çok sayıda örnek sunmaktadır. http://www.energystar.gov/ adresi, tüketiciler ve işletme sahipleri için enerji-etkin cam filmi ürünleri ve ENERGY STAR Programı hakkında daha fazla bilgi içermektedir.

 

Solar Gard®, Solar Gard Armorcoat ve Panorama enerji tasarruflu cam filmi ürünleri hakkında daha fazla bilgi için http://www.solargard.com.tr/ adresinden web sitemizi ziyaret edin veya 0212 527 82 52 numaralı telefonu arayın.

SOLAR GARD NEDİR?

CAM FİLMİNİN EVİNİZE FAYDALARI

DENEME SÜRÜŞÜ İÇİN CAM FİLMİ

0 242 311 77 78 (Pbx)