Sayfa Yükleniyor...

Doğru ürün, verimlilik ve gönül rahatlığı

Otomotiv

ComputerCut

 

ComputerCut, binlerce otomotiv cam filmi modellerinin, boya koruma filmi modellerinin, film çıkarma materyallerinin, grafiklerin ve cam sanatı görsellerinin erişilebildiği, dünyadaki tek internet-tabanlı model kesme sistemidir. Her bir şablon, tam olarak aracınızın yapım, model ve yılının özelliklerine göre tasarlanır. Bu büyük teknoloji, film modellerini indirip keserek ComputerCut yetkili bayilerinin hızlı, doğru ve müşteri onaylı cam filmi montajları yapmasını sağlar.

 

Sunduğu avantajlar:

 

Bayiinizin ComputerCut kullanmak istemesi gayet normal; ancak bunun size faydası daha da çoktur. Aracınıza değer veriyorsanız ComputerCut montajını seçerek her kesişte gönül rahatlığı yaşayabilirsiniz.

 

⇢ ComputerCut, önceden belirlenmiş özelliklere göre şablonları önceden keser ve her defasında keskin ve temiz hatlar sağlar

 

⇢ ComputerCut, aracınızda gereksiz kesişleri önler; modeller tam olarak bilgisayar destekli kesildiği için aracınızın camına veya boyalı yüzeyine uydurmak için filmleri elle kesmeye gerek kalmaz

 

⇢ ComputerCut her zaman tutarlı bir kalite sunar. Camınıza film de taktıracak olsanız, arabanızın boyalı yüzeyini koruyacak da olsanız, aracınıza isteğe göre tasarımlar da uygulayacak olsanız ComputerCut her işi profesyonelce halleder.

 

Yetkili bir ComputerCut bayisiyle gerçek değeri yaşayın

 

ComputerCut sistemine sahibi olması, seçtiğiniz otomotiv tasarım uzmanı hakkında size bir fikir verir. Eğer ComputerCut sistemine sahipse size mümkün olan en iyi montajı sunmak için en yeni teknolojiye önemli bir yatırım yapmış demektir. Size değer veren bir profesyoneli seçin ve binlerce memnun ComputerCut müşterisinden biri olun.

SOLAR GARD NEDİR?

CAM FİLMİNİN EVİNİZE FAYDALARI

DENEME SÜRÜŞÜ İÇİN CAM FİLMİ

0 242 311 77 78 (Pbx)