Sayfa Yükleniyor...

Pencereler, enerji tasarrufu amacıyla yapılan yatırımlardan somut bir karşılık almak için en iyi fırsatlardan birini sunar

Kaynaklar

Solar Gard Enerji araçları

 

Satın Almadan Önce Cam Filminin Faydalarını Değerlendirin

Solar Gard cam filmi, binanız için mümkün olan en üst düzey enerji tasarrufu çözümlerinden birini sunmaktadır. Çabucak ve profesyonelce monte edilebilir ve enerji tasarrufu hedeflerinizi gecikmeksizin gerçekleştirmeye başlamanızı sağlar.

 

Solar Gard Enerji Araçlarını kullanarak bayiiniz, film seçiminize bağlı olarak uzun vadeli enerji tasarruflarınızı ve öngörülen geri kazanım dönemini tahmin edebilir. Ayrıca ilk masrafları dengelemek için indirimler ve vergi kredileri uygulanabilmektedir; böylece yatırımınızın karşılığını daha çabuk alırsınız. Uzun vadeli tasarruflar ve konfor avantajları yıllar boyunca devam eder.

 

Film seçeneklerinizi değerlendirirken çok sayıdaki faktörü ve performans özelliklerini inceleyin. Solar Gard Enerji Araçları tarafından oluşturulan müşteriye özel raporlar, enerji tasarruflarını ve konfor artışlarını değerlendirmenize yardımcı olur ve size film montajıyla ilgili veriler ve tavsiyeler sunar.

 

Bina Bilgi Modeli

Bina Bilgi Modeli (BIM) cam filminin montajının sağlaması öngörülen enerji tasarruflarını simule eden gelişmiş bir enerji analiz sürecidir. BIM, film monte edilmeden önce cam filmi projeleri için yatırımın karşılığının (ROI) alınmasına ilişkin bir takvim sunar ve enerji tasarruflarının sağlanacağını garanti eder.

 

Solar Gard Teknik Hizmetleri, bayilerimizin BIM hizmetleri sunmasını sağlamak için, ihtiyaçlarınızı analiz etmek ve farklı filmlerin ne tür işlevler göreceğini gösteren raporlar oluşturmak amacıyla bir Enerji Araçları Kutusu geliştirmiştir; böylece karar vermeden önce bilgi almış olursunuz. Projenizdeki senaryolara ve verilere baktıktan sonra bir enerji tasarruflu cam filmi stratejisi tavsiye edilir. Film monte edildikten sonra Teknik Hizmetler, sonuçları doğrulamaya yönelik araçlar da önerebilir.

 

SOLAR GARD NEDİR?

CAM FİLMİNİN EVİNİZE FAYDALARI

DENEME SÜRÜŞÜ İÇİN CAM FİLMİ

0 242 311 77 78 (Pbx)